Dekoratif Lambader Modelleri

Dekoratif Lambader Modelleri şimdilerde çok daha dekoratif ve mobilyalarla daha uyumlu bu yüzden artık dekoratif lambader modelleri daha fazla tercih ediliyor.

  • 03 Ocak 2016
  • 8.047 kez görüntülendi.

Dekoratif Lambader Modelleri

Lambaderler aydınlatma açısından ülkemizde de oldukça revaşta. Ev dekorasyonlarında vazgeçilmez hale gelen lambaderleri ister duvara monteli isterseniz de ayaklı olan seçeneklerinden tercih edebilirsiniz.

Özellikle salon, yatak odası ve holler için tercih edilen lambaderler evin dekorasyonuna büyük katkı sağlarlar. Işığın doğru kullanılması evi hem güzel gösterir hem de eşyaların daha ihtişamlı görünmesini sağlar. Fakat yanlış tercih edilen aydınlatmalar evdeki eşyaların, perdelerin hatta duvar kağıtlarının bile daha kötü görünmesine neden olabilir. Özetle evin tüm güzelliğini önler. Bu açıdan lambader seçerken dikkatli olmalı, evin daha ferah ve aydınlık görünmesini sağlamalısınız.

 

Dekoratif Lambader Modellerinin Kullanım Alanları

Tavanda bulunan aydınlatmanın dışında loş ortam oluşturmak veya kitap okumak için tercih edilen lambaderler kullanılmalıdır. Çoğu bireyler dekorasyonu tamamlamak için lambader kullansa da lambader gözü yormaz ve kişiyi dinlendirir. Büyük salonlar veya oturma odalarında 3 – 4 ampullü lambaderle tercih edilirken hol ve küçük alanlar için 1 – 2 ampullü lambaderler yeterlidir. Duvara monteli lambaderler genellikle hollerde kullanılır ve ışığın yukarı bakanları tercih edilir. Salon ve yatak odalarında ise avize gibi direk tepeden değil göze yandan yansıma yapacak ayaklı lambaderler tercih edilir.

 

Dekoratif Lambader Modelleri

Hem evinizin havasını değiştirecek hem de evin aydınlanmasını sağlayacak doğru lambaderi seçmek istiyorsanız birçok farklı model bulunan galerimize göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ