Dekoratif Lamba Modelleri

Dekoratif Lamba Modelleri: Salon, oturma odası, mutfak, yatak odası ve çocuk odası için tercih edebileceğiniz en güzel dekoratif lamba modelleri.

  • 01 Şubat 2016
  • 4.575 kez görüntülendi.

Dekoratif Lamba Modelleri

Lambaderlerin yerini alabilecek güzelliğe sahip dekoratif lamba modelleri ile evinizin havasını değiştirmek elinizde. Hem kapladıkları yerler açısından çok daha küçük olan bu modeller aynı zamanda dekoratif görünümleri ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

Geniş bir salonda bu modellerden bir kaç tanesini, yatak odası, çocuk odası gibi alanlarda ise tek bir tanesini kullanabileceğiniz modeller arasında; şişe şekilli lamlalar, mini lambader tarzı lambalar, borudan uzanan dekora sahip 3 farklı tarzda toplam 27 adet lambader modelini sizler için seçtik.

Cam lambalar hem ekonomik, hem dekoratif, hemde ihtiyacınız olan aydınlatmayı sağlıyor. Odalarınızda tavan aydınlatmaları, tasarruflu lambalar, eski tarz avizeler kullanıyorsanız hiç dekoratif olmayan bu lambaları atıp yerine aydınlatmayı yeterince sağlayacak ve sizi yansıtan lamba modellerinden tercih yapabilirsiniz.

Dekoratif Lamba Modelleri

Sizin için seçtiğimiz normal tasarım sınırlarını aşan en güzel dekoratif lamba modelleri galerimizden tercihinizi yapın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ