Dekoratif Kahve Fincanları

Dekoratif kahve fincanları ile mutfağınızın havasını değiştirmek elinizde.

  • 07 Ekim 2015
  • 2.893 kez görüntülendi.

DEKORATİF KAHVE FİNCANLARI

Dost sohbetleriyle zenginleştirdiğiniz kahve keyfiniz için şüphesiz ki en güzel ve en özel kahve fincanlarını seçmek isteyeceksiniz. Bu seçimi yaparken bu yılın öne çıkan modellerine bakmadan geçmemelisiniz. Gerçek tasarım ve şıklığı bir arada yansıtan dekoratif kahve fincanları, en özel ve en güzel halleriyle kırk yıl akılda kalmaya aday görünüyor.

Kahve tiryakilerinin özenle her daim kullandıkları kahve fincanları mutfaklarda da en özel yerlerini alırlar. Bu yüzden özellikle mutfağınızın görünen kısımlarında yer alan fincanlarınızı, mutfağın genel tasarımına ve desenlerine uyumlu olarak seçmelisiniz. Her ne kadar küçük bir ayrıntı olarak görülse de genel tasarım açısından oldukça önemlidir. Bazı ev hanımları geleneksel havayı bozmamak adına salonlarında kullandıkları vitrinlere de en özel kahve fincanlarını yerleştiriyorlar. Bu açıdan baktığımızda da kahve fincanlarımız salonumuzun genel havasına ve renklerine uyumlu olacak şekilde seçilmelidir.

Bu yıl beyaz üstüne işlenmiş desenli fincanlar yerine, daha spor-şık modeller öne çıkmaktadır. Ahşap ve bakırın da katkısıyla gösterişli bir hal alan kahve fincanları dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğüyle de hanımların gözdesi oluyor. Genellikle iki veya altı kişilik takımlar halinde satışa sunulan kahve fincanları özel tasarımlı olarak da üretilebiliyor. Örneğin eşlere özel iki kişilik fincan takımları isim veya evlilik tarihiyle süslenebiliyor. Altılı takımlarda ise küçük dekoratif bardaklar ve lokum, çikolata sunmak için kahvelere eşlik eden küçük tabaklar takımlarda yerlerini alıyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ