Çilek Mobilya Genç Odası Modellerindeki Yeni Tasarımlar

  • 13 Mayıs 2015
  • 3.362 kez görüntülendi.

Çocuklarımız büyüdüğünde yani yetişkin bir genç olduklarında odalarının çok daha rahat ve dinlendirici olmasını isterler. Çünkü artık o oda onların sahiplendiği bir alandır ve kendilerini en çok orada rahat hissederler. Bu konuda Çilek Mobilya oldukça güzel genç odası tasarımları ile gençlerin isteklerine yanıt verebilmektedir.

Çilek Mobilyanın gençler için tasarlamış olduğu pek çok farklı oda modeli vardır. Dekorasyon açısından oldukça güzel özelliklere sahip olan bu modelleri daha yakından tanıyalım.

—Active Genç Odası: Renkli ama sade mobilyaların yer aldığı bir genç odasıdır. İçerisinde bir gencin ihtiyacı olan her türlü eşya bulunmaktadır.

—Royal Genç Odası: Daha klasik modelleri seven gençler için hazırlanmıştır ve oldukça şık bir görünüşe sahiptir.
çilek mobilya genç odası
—Mocha Genç Odası: Klasik tarzda düzenlenmiş olan fakat tasarımsal açıdan ağaç evleri andıran bir görünüşe sahiptir. Kısacası farklı ile insanı kendine çekebilmektedir.

—Lila Genç Odası: İsminden de anlaşılacağı gibi Lila renk tonunun hâkim olduğu, sade görünüşlü ve dekorasyonu ile oldukça sevimli olan bir genç odasıdır.

—Flora Genç Odası: Beyaz ve açık pembe tonlarının etkili olduğu, özellikle genç kızların tercih ettiği genç odası modellerinden birisidir.

—Captain Genç Odası: Eşyaların fonksiyonel özellikleri oldukça güzel olan ve sade görünüşüyle bir kaptanın odasını andıran şık bir genç odasıdır.

—Positive Genç Odası: Modern görünüşü ile dikkat çeken ve oldukça eğlenceli bir görüntüye sahip olan genç odası takımıdır.

—Romantic Genç Odası: Genç kızların en çok tercih ettiği ve romantizm duygusunun eşyaların üstüne yansıtıldığı hoş bir genç odası takımıdır.

—Elegant Genç Odası: Kalitesi her eşyasından hissedilen ve dekor açısından daha ciddi bir görüntüye sahip genç odasıdır.

—Yakut Genç Odası: Şirin ve eğlenceli görüntüsü ile kendisini hala küçük bir çocuk gibi hisseden gençlerin tercih ettiği genç odası modelidir.

—White Chocolate Genç Odası: Klasik eşya tasarımlarının en güzel şekilde yansıtılıp modernleştirildiği ve beyaz tonlarının hâkim olduğu genç odasıdır.

Kısacası tüm bu genç odası modelleri ile her genç istediği genç odasına kavuşabilir. Böylece çok daha huzurlu bir ortamda yaşayarak güzel günler geçirebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ