Cascade Mobilya

  • 25 Şubat 2015
  • 2.077 kez görüntülendi.

Cascade Mobilya, Çağlayan Group bünyesinde mobilya üretimi yapmaktadır. 30.000 metrekarelik bir alanda üretim yapan Cascade Mobilya, ağırlıklşı olarak yatak odası, yemek odası, koltuk takımları ve sandalye üretimi yapmaktadır. Çağlayan Group bünyesinde görev yapan yaklaşık 500 çalışan, hangi sektörde olduklarının bilincinde olarak ve sektör ile ilgili her türlü bilgiye sahip olarak hizmet vermektedir. Dekorasyonu bir keyiften çok, bir profesyonellik olarak görmeleri, Cascade Mobilya müşterilerini daima bir adım öne geçiren en önemli farktörlerden birisidir.

Firma bünyesinde üretimi ağırlıklı olarak yapılan yatak odası, yemek odası, koltuk takımları ve sandalyelerin yanısıra; dekoratif tasarımları ile sehpalar, tv üniteleri ve masalar da ev dekorasyonu konusunda size yardımcı olmak üzere üretilenler mobilyalardandır. Cascade için standart mobilya yoktur; uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmeyi bekleyen sıradışı fikirler vardır.

Online katalog sayesinde yerinizden hiç kalkmadan, evinizin rahatlığında Cascade Mobilya‘nın dekorasyon hakkındaki bakış açısını görebilir; evinize uygun dekor hakkında yorulmadan planlamalar yapabilirsiniz. Bu planlamayı yaparken, dilediğiniz her an Cascade Mobilya uzmanları ile iletişime geçerek, destek alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ