Brillant Perde Modelleri

Brillant Perde Modelleri: Art of curtain ve Curtain accessorries 2016 Brillant perde modelleri koleksiyonlarından 100’ün üzerinde Brillant perde modeli

  • 17 Nisan 2016
  • 194.779 kez görüntülendi.

Brillant Perde Modelleri

2016 Brillant perde modelleri şu sıralar %40 indirimli. Bir birinden şık tül, stor ve zebra perde modellerini sizlerin beğenisine sunan brillant perde, perdelerinin özelliklerine göre doğa ve şehir isimlerini perdelerine koymuş. Örneğin Paris isimli perde modeli Paristen esintiler sunarken Doğa isimli perde modelinde ise ağaçların gövdesinden ilham alınmış.

Ev, salon, mutfak, misafir odası için Brillant perde modelleri 2016 çeşitlerinden seçim yapabileceğiniz gibi iş yeri ve ofisiniz içinde Brillantdan perde seçimi yapabilirsiniz. Evlerinde çiçek desenli perde isteyenler; tiffany, zebrada lotus, plant, genova gibi modelleri tercih edebilirken renkli ve farklı tarz arayan kişiler ise craft modeli başta olmak üzere cooper, masal ve sonic modelli gibi modelleri tercih edebilir.

Brillant perde almak isteyen kişiler; Brillanthome, Brillanthome exclusive, store ve Brillant mağazalarını tercih edebilirsiniz ayrıca Brillant perde fiyatları %40 varan indirimlerle sizlerin beğenisine sunuluyor.

Brillant Perde Modelleri Resimleri

Sizler için seçtiğimiz 21 perde modelinden ve Brillantın sizlerin beğenisine sunduğu 2 koleksiyondan ( Art of curtain ve Curtain accessorries ) 100’ün üzerindeki modelden tercih yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. meyat dedi ki:

    özellik eski modellere bayılıyorum lakin bulamıyorum desenli modelleri desenli fon lar

BİR YORUM YAZ