Bellona Yemek Odası Takımları

Yemek odaları; vitrin, büfe, büfe aynası, masa ve sandalyelerden oluşmaktadır. Her takımın ölçüleri birbirinden farklıdır. Farklı renk ve modellerde yemek odası takımları bulunmaktadır

  • 10 Temmuz 2016
  • 3.169 kez görüntülendi.

2016 BELLONA YEMEK ODASI TAKIMI

Yemek odaları; vitrin, büfe, büfe aynası, masa ve sandalyelerden oluşmaktadır. Her takımın ölçüleri birbirinden farklıdır. Farklı renk ve modellerde yemek odası takımları bulunmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile yemek odası ürünlerine de ilginç özellikler eklenmeye başlanmıştır. Kendi kendine kapanan dolaplar, sürgülü büfe sistemleri, açılan masalar bunların başında gelmektedir. Yemek odası takımlarında, sandalye modelleri de değişmektedir. Klasik görüntüsünden çıkıp kol kısımları olan sandalyeler hem rahatlığı hem de görüntüsü ile tercih edilmektedir. Bunu yanı sıra masaların açılıp kapanabilmesi yer tasarrufu sağlar.

Masanın açılması, daha fazla misafir ağırlamanıza katkıda bulunacaktır. Büyük vitrinler yerini 1 ve 2 kapaklı daha küçük modellere bırakmış ve daha zarif bir görüntü sergilemiştir. Büfelerin boyu ise eskiye göre daha kısadır. Çekmeceler yerine sürgü sistemler ya da dolap kapakları gelmiştir. Büfe aynaları da diğer bir dikkat çeken faktördür. Kare kesimler daha yuvarlaklaşmıştır. 3-4 yuvarlak aynanın birleşimini ya da uzun yuvarlakları görmek mümkündür. Bu durum odaya daha fazla modernlik katmaktadır. 6 sandalye kullanımı yerine 2 kişilik puflar yapılmaya başlanmıştır. Puflara açılıp kapanma özelliği konmuştur. Bu da kullanmadığınız ürünleri kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Renk olarak genellikle beyaz, kahve ve siyah tonları tercih edilmektedir. Klasik yemek odası modelleri bulunduğu gibi klasikten çok uzak marjinal ve model modellere de sıkça rastlanmaktadır. Yemek odaları modelleri birbirinden farklı olarak 4-8-12 gibi kişi ağırlama kapasitelerine sahiptirler.

Bu yazımızda sizler için bellona yemek odası takımı modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ