Belis Mobilya

  • 30 Mart 2015
  • 2.076 kez görüntülendi.
Belis Mobilya

Kuruluşu 1936 yılına dayanan Tarakçıoğulları bünyesinde mobilya üretimi yapan Belis Mobilya, ağırlıklı olarak bebek ve gençlere yönelik mobilyalar üreterek, anne-babalara çocuklarının odalarını güzelleştirmek için dekoratif fikirler sunmaktadır. Tekstil alanında uzun süre hizmet veren Tarakçıoğlu, uzmanlığını mobilya sektörüne de taşıyarak 2003 yılından itibaren ev dekorasyonu alanına da damgasını vurmaya başlamış, 15.000 metrekareden fazla üretim alanı ile bir çok bebek ve çocuk odasının yaratıcısı konumuna gelmiştir.

Anne ve babaların çocuklarına ne kadar önem verdiğini, onların penceresinden bakarak anlayan Belis Mobilya uzmanları dekorasyon fikirlerini bu anlayış ile geliştirmekte ve uygulamaktadır. Tarakçıoğlulları, Belis markası için ‘olgunluk meyvesi’ tanımlamasını kullanmaktadır. Bu olgunluk, çocuklarınızın büyümesinde ve olgunluk derecesinin artmasında onlara fevkalade dekorasyonu olan odalar sağlayarak sizin en büyük yardımcılarınızdan birisi olmaktadır.

Bebek ve çocuk odaları, yetişkinlere göre çok daha hassas olan çocuklar için üretildiğinden, özellikle sağlık açısından apayrı bir özeni gerekli kılmaktadır. Bir bebek odasındaki dekor ne kadar iyi olsa da, dekorasyon için sağlıklı mobilyalar kullanılmadığı sürece bir anne-baba için asla yeterli olamaz. Belis Mobilya, üretim esnasında hem anne-baba, hem de bebek ve çocukları ön planda tutar; çocuğun doğumundan yetişkinliğine kadar anne-babaya güven verir.

Çocukları için mobilya bakan aileler, aynı zamanda kendileri için de, iki kapılı dolap, komodin, etajer, kitaplık, bilgisayar masası gibi Belis Mobilya ürünlerinden seçerek, yaşadıkları mekanları güzelleştirebilirler.
belis mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ