Bebek Yatakları

Bebek Yatakları Ve Beşik Modelleri: Bebek odaları dekorasyonunda tercih edebileceğiniz en güzel bebek yatağı ( bebek beşiği) modelleri.

  • 06 Mayıs 2016
  • 13.566 kez görüntülendi.

Bebek Yatakları

Evlerimizde en ince ayrıntısına kadar büyük bir özenle dekora ettiğimiz mekan istisnasız bebek odalarında kullanılan bebek yatakları ( bebek beşikleri )‘dir. Bebek odalarında bulunan tüm ürünlerin birbiriyle uyum içinde olması, bebeğimiz için konforlu ve rahat bir ortam sağlanması için büyük bir çaba gösteririz. Özenle hazırladığımız bu odada bebeğimizin en çok vakit geçirdiği ve huzurlu bir uyku geçirmesi için en çok önem verdiğimiz nokta kuşkusuz yataklardır. Bebeklerin beşik ve yatak dönemleri çok hızlı geliştiği ve kısa sürede ihtiyaçların değiştiği için bebeklere özel tasarlanmış; hem beşik hem de yatak fonksiyonu gören bebek yatakları oldukça kullanışlı bir hal almıştır. Dekorasyon anlamında büyük bir ürün yelpazesine sahip olan bu beşikler her zevke hitap etmektedir.

Bebek Yatağı ( Bebek Beşiği ) Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeğiniz için tercih edeceğiniz büyüyebilme özelliğine sahip yataklar, zaman geçtikçe bebeğin fiziksel özelliklerinin değişmesiyle birlikte ihtiyaçlarınıza karşılık verecektir. Böylece hızla büyüyen ve gelişen bebeğiniz için sıklıkla yatak değiştirmek zorunda kalmayacak, uzun ömürlü bir ürün sahibi olacaksınız. Yatakta huzursuz bir gece geçirmemesi için bebeğiniz için önemli olan noktalardan biri de yatağın fiziksel özellikleridir. Sert bir açı, rahatsızlık verici keskin köşe bebeğin zarar görmesine ve olası kazalara yol açabilir. Boyuna ve yüksekliğine müdahale edebildiğimiz yataklar ise bel ağrısı yaşamamıza ve bebekle iletişime geçerken zorlanmamıza engel olmaktadır. Ayrıca korkuluklar arasında bırakılan boşlukların ölçülü olması olası kazaların yaşanmaması ve bebeklerin başlarının sıkışmaması adına oldukça önemli bir kriterdir.

Bebek Yatakları Modelleri

Son yıllarda bebek yatağı seçiminde her ne kadar fonksiyonelliği üzerinde durulmuş olsa da tasarım ve dekorasyon adına da büyük adımlar atılmaktadır. Hızla gelişen bebekler için tasarlanmış büyüyebilen yataklarla birlikte, bu yatakların desenleri ve odanın genel havasıyla uyumlu olması da bir o kadar önemlidir. Cinsiyete göre özel bir seçimde bulunmak isteyen ebeveynler renklere önem verirken, cinsiyete bakmaksızın sağlıklı ve orijinal bir görünüm isteyen ebeveynler ise ahşap formda yatakları tercih etmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ