Bebek Nevresim Modelleri

Nevresim takımları bebek odalarının olmazsa olmaz yegane parçalarıdır. Nevresim takımı evde yeter sayıda bulundurulmaktadır. Birçok model nevresim takımlarını piyasada bulmak mümkündür.

  • 28 Temmuz 2016
  • 1.592 kez görüntülendi.

2016 BEBEK NEVRESİM TAKIM MODELLERİ

Nevresim takımları bebek odalarının olmazsa olmaz yegane parçalarıdır. Nevresim takımı evde yeter sayıda bulundurulmaktadır. Birçok model nevresim takımlarını piyasada bulmak mümkündür. Bunlar kumaş olarak, desen olarak ve ebat olarak birbirlerinden farklılık göstermektedirler.

Nevresim takımlarında gençler ise daha çok tuttukları takımların amblemleri ne taşıyan taraftar nevresimlerini tercih etmektedirler. Bu modelin dışında belli bölgelerin mesela bir Eyfel Kulesi’nin ya da bir Pizza Kulesi’nin bir fotoğrafı olan nevresim takımlarını da gençler daha ziyade tercih etmektedirler. Çocuklar için kullanılan ve nevresim takımlarında ise daha ziyade hayranı oldukları çizgi filmlerin kahramanlarının bulunduğu nevresim takımları tercih edilmektedir. Çocuklar için kullanılan nevresim takımlarında sevimli hayvan figürlü olanlar da tercih edilmektedir.

Nevresim takımı modelleri içerisinde evlerimizde kullanılan modeller içerisinde çiçekli olanlar, çizgili olanlar, geometrik desenli olanlar, soyut fotoğraflar taşıyanlar ve sade olanlar mevcuttur. Her model için nevresim takımlarında kullanılan kumaş türünün yıkandığı zaman çekmeyen, renkleri bozulmayan ve terletmeyen türden bir kumaş ile yapılmış olması da oldukça önemlidir. Çünkü evlerimizde en çok yıkanan çamaşır grubu nevresimlerdir. Nevresim takımları modelleri içerisinde çeyizlerde şimdi saten olan nevresim takımlarına da yer verilmektedir. Bunlar kaymayan tarzda ya da lastikli yapılırsa çok daha rahat kullanılabilmektedir. Zaten günümüzde de en çok tercih edilen lastikli nevresim takımlarıdır. Çünkü bunlar günlük kullanım için oldukça rahattır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ