Balevim Mobilya

  • 26 Mart 2015
  • 1.914 kez görüntülendi.
Balevim Mobilya

Balevim Mobilya, ister hazır ister sipariş üzerine

Mobilya alanında faaliyet göstermek üzere 2008 yılında Beyoğlu’nda kurulmuş olan Balevim Mobilya, 5 katlı ve toplam 1200 metrekare alana sahip bir alışveriş merkezidir.

Kısa sürede belli bir satış hacmine ulaşan firma, ürün çeşitliliğini artırarak, ancak kaliteden öden vermeden, müşteri portföyünü büyütmeyi sürdürmektedir. Alışveriş merkezinde, öncelikle yatak odaları, yemek odaları, salon takımları, köşe grupları gibi ev dekorasyonuna yönelik temel mobilya grupları bulunuyor. Bunların yanında genç odaları ve düğün paketleri, oldukça ekonomik çözümler sunuyor.

Evin her köşesini dekore etmek için kullanılacak duvar üniteleri, aksesuarlar, ev tekstili ürünleri, ev aletleri, bazalar, baza başlıkları, züccaciye ve halı gibi dekoratif ürünlerde de oldukça fazla seçenek bulunuyor.

Balevim Mobilya, bir kısım ürünleri tedarikçi firmalardan hazır olarak aldığı gibi, bir kısım müşterileri için de sipariş üzerine farklı projeler geliştirebiliyor. Anlaşmalı olduğu uzmanlar aracılığı ile isteğe bağlı tasarımlar hazırlayabiliyor ve bunların imalatını gerçekleştirebiliyor.

Firma satış sonrası destek konusunda da oldukça hassas davranıyor. Her anlamda müşteri memnuniyeti esas alındığından, onların mağazaya gelmelerini kolaylaştırmak amacıyla servis hizmeti de veriliyor.

Bu arada çalışanlarının görüşlerine değer vererek onlarla düzenli toplantılar yapıyor, onları dinliyor, iletecekleri mesajları birinci ağızdan veriyor. Müşteri memnuniyeti kadar çalışan memnuniyetinin de bilincinde davranıyor.

Balevim Mobilya, müşterilerine sağladığı ödeme kolaylıkları ile önemli bir avantaj sağlıyor.

balevim mobilya

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ