ASM Mobilya

ASM Mobilya Modelleri; Asm Mobilya koltuk takımları, Tv üniteleri, Yemek odası takımları, Genç odası takımları ve Asm mobilya yatak odası takımları.

 • 19 Ocak 2016
 • 9.368 kez görüntülendi.

ASM Mobilya

ASM Mobilya, kalite ve ekonominin rakipsiz adresi. Mobilya üretimine 1998 yılında başlayan Asm mobilya üretimin yanı sıra aynı zamanda showroom olarak hizmet vermeye devam ediyor. Gelişmiş mobilya üretim tekniklerini kullanan Asm mobilya aynı zamanda kalite ve uygun fiyat politikası ile her geçen gün müşteri sayısını artırıyor.

Yatak odası takımı, koltuk takımı, tv üniteleri, yemek odası takımı, bebek ve çocuk odası modelleri gibi her evin ihtiyacı olan mobilya modellerinin neredeyse tamamını üreten ve bunları uygun fiyat ve kalite ile müşteri memnuniyetine önem veren bir firma.

Müşteri memnuniyetine önem veren Asm mobilya, yurt ve otel gibi kuruluşlar için yaptığı üretimleri hafif değişikliklerle ev kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Asm Mobilya Modelleri

Sektördeki rekabet koşullarına karşı duyarlı davranarak, rakiplere göre daha uygun bir maliyetle ama en az onlar kadar kaliteli bir mobilya üretiyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. EDANUR dedi ki:

  MERHABA ÜRÜNLERİN SATIŞ SİTESİNİ DE PAYLAŞIRMISINIZ?

  1. Fatma Yıldıztepe dedi ki:

   Eda Hanım Merhaba;

   Sitemizde konu içlerinde paylaşılan resimler tanıtım amacıyla galeri olarak derlenmektedir.Konu başlığında geçen firmanın resmi sitesi üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZ