Araba Garajları

Ama konu lüks malikanelere ve villalara dayanınca milyonlarca satılan bu evlerin garajları da birkaç metrekarelik alanlardan ibaret değildir.

  • 22 Haziran 2018
  • 26 kez görüntülendi.

 

 

Araba garajları tasarımları neredeyse insanların hayal dünyalarıyla yarışıyor. Fantastik tarzda tutku dolu garaj modellerini incelerken dudaklarınızı uçuklatacak tasarımlarla karşılaşacaksınız. Araba ve düzen tutkusu hat safada olan kişiler için iyi derecede ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayabileceğini söyleyebilirim. Birçok insan için garaj, arabalarını koruma amacı ile yapılmış, evde bulunan fazla eşyaları kiler mantığında kullanarak depolamaktan daha  fazlası değildir.

Günlük koşuşturmalar arasında,kimsenin daha estetik görünümlü bir garaja sahip olma kaygısı da yoktur. Havuzu ve kütüphanesini garaj dekorasyonuna dahil ederek, kendine yaşam alanı tasarlayan insan sayısı azımsanmayacak kadarda çok aslında. Lüks arabaları ve antika araba koleksiyonculuğu yapan insanlar, yaşam alanlarının içinde tutmak istedikleri tutkularını en gözle görülür yerde tutmak istiyorlar. Böylelikle odalarını garajla harmanlayarak dekore edip, dostlarıyla vakit geçirebilecek bir ortam hazırlarken arabaları ile de içiçe kalabiliyorlar. Bahçe dekorasyonuna eklenen çılgınlıkta gözden kaçmayacak derecede diyebilirim. Yerin altına doğru açılıp kapanabilen araba garajları bahçe içerinine düzenleniyor. Maliyetli oldukça yüksek olan bu garajı, eşyaları depolama amacı ilede kullanabiliyorsunuz. Yalnızca bahçeli evlerde kullanabileceğiniz bu garaj fikri de gerçekten çılgınca ve olağanüstü bir fikir olacak. Lüks garajların içi adete bir disko havasında mini barla tasarlanarak eğlence ortamına dahi dönüşebiliyor. İmkanlar doğrultusunda eminim çok farklı tasarımlara imza atılabilecek birbirinden farklı ve görsellik boyutunda birbiriyle yarışabilecek tasarımlar mevcuttur. Eğer sizde hayalinizde yaşattığınız bir garaj dekorasyonunu hayata geçirebilecek kadar zengin olursanız. Mutlaka ince detaylar içinde lüks garaj modellerinden bazı kesitler alarak uygulayabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz. Paranın varoluşu kadar araba tutkusunu içinizde barındırmanız da lüks bir araba garajına sahip olmanız için atlanmaması gereken bir konu

Bu yazımız da sizler için araba garaj modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ