Anne Yatağına Birleşik Bebek Yatakları

Anne Yatağına Birleşik Bebek Yatakları: Bebek doğduktan anne yatağına birleşik bebek yatakları, bebeğin bakımı ve dinlenmeniz için kullanışlı bir alan sağlar.

  • 19 Mart 2016
  • 21.751 kez görüntülendi.

Anne Yatağına Birleşik Bebek Yatakları

Bebek doğduktan anne yatağına birleşik bebek yatakları, bebeğin bakımı ve dinlenmeniz için kullanışlı bir alan sağlar. Çocuk doğduktan sonra evinizin dekoru değişir, sizin keyfinizden ziyade bebeğin rahatı daha önemli hale gelir. Bebek doğduktan evin durumuna göre bebeğe özel bir oda hazırlanır, bebek eşyaları için bebek dolapları, beşik, bebeğin ihtiyacını karşılayacak diğer malzemeler ve bebeğin ilgisini çekecek minik görsel dekorasyonlar hazırlanır.

Bebeğin ilk aylarda ihtiyaçları fazla olacağı için sizin sürekli yatağınızdan kalkmanız ve bebeğinizin ihtiyaçlarını gidermeniz gerekiyor. Bazen iki saate bir bazen saate iki kez ilgilenmeniz gereken bebeğinizin ihtiyaçlarını yatağınızdan kalkmadan halletmenizi sağlayacak anne yatağına birleşik bebek yatakları bu durumda sizin kurtarıcınız olacak. Modüler olan bu modeller duruma göre bebek odasında beşik olarak kullanılabilirken, istenildiğinde yatak odasına taşınıp yatakla birleştirilebiliyor.

Öncülüğü Almanya olan birleşik anne – bebek beşikleri gece boyunca hem sizin hem de bebeğinizin rahat etmesini sağlıyor. Her yatağa kolaylıkla takılabilen bu yataklar yerinizden kalkmadan emzirme kolaylığı sunuyor. Vücut ısınızı gece boyunca bebeğinize verebileceğiniz bu objelere tekerlek ve ön panel alarak da kullanabilirsiniz. İleride oyun parkı olarak da kullanılabilen anne – bebek birleşik yataklar 700 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Sizde rahat bebek beşiği arayışındaysanız galerimize göz atarak bu yatakların kullanım kolaylığını inceleyebilirsiniz.

Anne Yatağına Birleşik Bebek Yatakları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ