3 Boyutlu Halı

3 Boyutlu Halı: Evinizin tamamlayıcı olacak canlı renklere sahip 3 boyutlu halı modelleri ve 3D halı fiyatları.

  • 01 Mart 2016
  • 8.220 kez görüntülendi.

3 Boyutlu Halı

Evinizi dekore ettirdiniz, duvarlarınızda ve tablolarınız da 3 boyutlu resimler kullandınız peki bunları 3 boyutlu halı modelleri ile tamamlamak istemez misiniz? Sizler için seçtiğimiz 3 boyutlu halıların canlı renklere sahip dışarı taşmak isteyen resimleri sizleri büyüleyecek. Çiçeklerin rahatlatıcı etkisinin yanı sıra, okyanus yüzeyi veya dibindeki muhteşemlik adeta canlı gibi evinizde olsun ne dersiniz? Peki tatil yapamıyorsanız veya egzotik yerlere gidemiyorsanız egzotik manzaraları canlı canlı halılarınızda görseniz fenamı olur?

3 boyutlu halılar genellikle klasik sade desen ve renklere sahip diye düşünmeyin, üç boyutlu halılar artık çok daha parlak ve canlı renklere sahip hatta o kadar canlı renklere sahiplerken su temalı halılara atlayacak, tabiat dekorlu halılarda ise dinlenmek isteyeceksiniz. Son yıllarda ünlü tasarımcıların kaleminden çıkan bu denli gerçekçi halılar sizi şaşırtırken bunlara hemen sahip olmak isteyeceksiniz.

Bu kadar özenle hazırlanmış 3 boyutlu halıların fiyatı pahalıdır gibi bir düşünceye kapılmayın hemen hemen her bütçeye uygun 3 boyutlu halı bulmak mümkün 4 metre kare orta sınıf 3 boyutlu halılar 130tl gibi rakamlardan başlıyor, biraz daha iyi kalitede daha canlı modeller isterseniz bütçenizi 300tl gibi rakamlara çıkarmanız yeterli. Yaşam alanınızın her bir köşesine özeniyorsunuz, bu özeni halılarınızda göstermeniz için bizde size destek oluyor ve bir kaç 3D halı modelini sizlerle paylaşıyoruz.

3 Boyutlu Halı Resimleri

Daha önceki üç boyutlu halı modelleri konumuzdaki resimleri beğenenler için yeni modelleri de bu galerimize ekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ