2019 Abc Mobilya Genç Odası

2019 ABC genç odası modelleri diğer mobilyalarda olduğu gibi en çok sevilenler ve beğenilenler arasında birinci sırada yer alıyor.

  • 18 Şubat 2019
  • 48 kez görüntülendi.

2019 ABC MOBİLYA GENÇ ODASI ve ÇOCUK ODASI

 2019 ABC genç odası modelleri diğer mobilyalarda olduğu gibi en çok sevilenler ve beğenilenler arasında birinci sırada yer alıyor. Dekorasyonun her geçen gün yenilenip,değiştiği günümüzde çocuk odası takımlarıda adeta birbirleriyle yarışır pozisyonda.

Mutlu bir ailenin en güzel meyvelerinden biri olan çocuk,hayatımızın da en değerli varlığıdır.Hamilelik haberini aldığımız ilk gün başlarız hayaller kurmaya. Çocuğumuzun eşyalarından,odasından tutunda okuyacağı okullara herşeyi planlamaya başlarız. Onun herşeyin en iyisine ,en güzeline sahip olması için elimizden gelen tüm şartları zorlarız. Çocuktan sonra tüm hayatımızı onu mutlu etmek için harcarız. Hayatımızda bu kadar büyük yere sahip olan çocuklarımıza güzel bir oda hazırlamak o kadar kolay olmasa gerek. Çocuk odası çocuğumuzun kendine özel alanı olduğu için onun rahatı ve konforu ilk sırada gelir. Çocuk odası çocuğumuzun oyuncaklarıyla oynadığı,derslerine çalıştığı ve arkadaşlarıyla oynadığı evin en masum alanıdır. Bu odaya alınan her eşya çocuğun rahat kullanabileceği şekilde seçilmelidir. Onun hayal dünyasını aralayarak  masal gibi bir oda olmasına izin vermeliyiz.2019 Abc çocuk odası takımları birbirinden farklı modelleriyle çocuk odalarını süslemek için tasarlanmış. İlk önce bebek odasıyla başlıyoruz,devamında 10 yaşına geldiğinde çocuğumuza genç odası alarak tamamlıyoruz. Bebek karyolası bebeğimize yatak alışkanlığı kazandırmak  adına çok önemli. Bebek karyolası görsel olduğu kadar güvenlikli de olmalı. Sağlıklı büyümek için uykunun değerine paha biçilemez. Onun için aldığımız karyola düşme olasılığını ortadan kaldırmak için parmaklıklı olmalı,yarı ortapedik yataklar seçilerek bebeğimizin kas gelişiminin olumsuz etkilenmesi önlenmeli. ABC çocuk odası takımlarında yatak başlıkları da yataklar kadar modern tasarlanmış. Her renk mobilya mevcut ,yapacağımız tek şey uygun rengi seçebilmek. Artık renk konusunda erkek yada kız olması bir etken değil,çocuğumuzun beğendiği renkleri odasına yansıtabilmek,onun hayallerinin gerçekleşmesi için harekete geçmek yeterli. Maviler,kırmızılar,pembeler,turuncular,turkuazlar,beyazlar ve her dönem modası geçmeyen eskitmeler. Gardolap eşyaların toplanması ve depolama için olmazsa olmazlarından. Gardırop yatakla aynı renk ve aynı modelde kombin edilmeli. 2 yada 3 kapaklı olabilir ,odanın genişliğine göre değişir. Küçük bir çalışma masası ve yanına konulan küçük bir kitaplık ders çalışacak çocuğumuza yardımcı olan malzemelerdir. Ayrıca ABC çocuk odası takımlarında yarış arabalı yataklar ,gardırop ve barbili prenses odaları bulmak mümkündür. Çok çocuklu aileler düşünülmüş yataklar yavrulu veya ranza şeklinde de bulunabilir.   Yapılacak tek şey çocuklarımıza kendi odalarına alacakları mobilyalarda destek olmak ve her zaman onların yanında olduğumuzu hissettirebilmek.

Bu yazımız da sizler için 2019 abc mobilya genç odası modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ