2018 Konsol Modelleri,Antre Dekorayonu

Konsol Dekorasyonu da sıradışılığı yakalamak, farklı bir tarza sahip olmak demektir. 2018 ‘de Konsol,dresuvar dekor ürünleride oldukça yaygınlaşacak.

  • 20 Aralık 2017
  • 264 kez görüntülendi.

 

2018 KONSOL VE KONSOL ÜSTÜ DEKORATİF ÜRÜNLER VE ANTRE NASIL OLMALIDIR?

 Dekoratif ürünler evimizin en önemli parçalarıdır.Her odaya uygun parçalar evin her bölümünün ayrı ayrı tamamlayıcısıdır.Bayanların özel ilgi alanına giren dekoratif ürünlere gösterdiği ilgi oldukça büyük evin olmazsa olmazlarından aslında.Bu ürünler evimizin güzelliğine güzellik katarken, dekorasyona ayrı bir boyut ve görsellik katıyor. Bayanların zevklerine uygun pek çok dekoratif ürün var. Bunu için özel mağazalar açılırken, bir çok züccaciyede de bu ürünlerin farklı modellerine renklerine rastlamak mümkün. Açıkçası geniş ürün yelpazesi olduğundan dolayı, seçimlerde de zorluklar ve karasızlıklar yaşanılır bir durum. İnsanın göze kalıyor desem yeridir.

Dekoratif ürün seçmek kolay gibi görünsede zor bir iştir. Yaşadığınız yer sizin bakış açınızı yansıtacağı için bu konuda titiz davranmalı ve doğru parçaları bulmalısınız. Size aitlik duygusunu hissedeceğiniz evde daha huzurlu ve mutlu olursunuz. Konsol Dekorasyonu da sıradışılığı yakalamak, farklı bir tarza sahip olmak demektir.Konsol,dresuvar dekor ürünleride oldukça yaygın. 2018 de dresuvar ve konsolun üzerine konulan dekoratif ürünler daha fazla insanların ilgisini çekeceğini düşünüyorum.Evinizde doğallığı ve ferahlığı yakalamak adına hoş ve şık tercihler arasında bulundurabilirsiniz.

Diğer bir farklılık olarak metal dekoratif ürünlerde oldukça hoş görünüyor. Pek yaygın olmayan bu ürünler, farklı dokunuşlar yapmak isteyenler için oldukça iyi bir seçenek olur.Sade bir görünüm yakalamak isterseniz, metal dekoratif ürünlerinden yararlanabilirsiniz.Yalnızca metal ve porseleni estetik olarak kullanmanızı tercih etmem.Cam yada mum gibi malzemelerle kombinleyerek kullanmanız odanızı daha şık gösterir.Hatta el becerinizi ve hayal gücünüzü kullanarak, kendinizinde bazı malzemeler kullanarak yapacağınız dekoratif ürünler olabilir.Örneğin, kütükten yapılmış mumlukla, evinizde nostalji yaratabilirsiniz. Şişelerden boyayarak yapacağınız farklı vazolar,evinize katacağı hava verdiğiniz emeğe değecek. Bunun gibi bir o kadar çok örnek varki, biraz yapacağınız araştırmalar ve üzerine ekleyeceğiniz yeni fikirlerle, farklı dekoratif ürünleri ortaya çıkarmanıza yardımcı olacak ve bu eşyaları evinizde kullanmak büyük keyif verecek.Diğer yandan genelde antreler tercih edilen dresuvar modelleri ante ile uyumlu olacak şekilde renk seçimi yapılmalıdır.

Bu yazımız da sizler için 2018 konsol modelleri ve antre dekorasyonunu tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ