2018 Kitap Tutucuları Modelleri

Oraya buraya savrulmuş kitaplar yerine kategorilere veya boyutlarına göre ayırabileceğiniz dekoratif kitap tutuculardan yararlanmak, hem obje olarak, hem de kitaplarını düzenleme konusunda oldukça hoş ve akılcı bir tasarım olmuş.

  • 21 Eylül 2017
  • 289 kez görüntülendi.

2018 KİTAP TUTUCULARI MODELLERİ

   2018 dekoratif kitap tutucularından bahsetmeden önce, kitap okumanın önemine değinmek istiyorum. İnsanların kendilerini kişisel olarak geliştirme yönünde büyük etken sağlayan kitaplar,insanların fikir yapısını, algısını kuvvetlendirirken, sözcük dağarcığını artırır. Rutin hayatımızda ise daha akıcı konuşmamızı ve kendimizi daha rahat kelimelerle ifade etmemizi sağlar.

Günümüzde kitaplara olan ilginin azaldığı doğrusu her ne kadar üzücü bir durum olsa da, birazda keyif veren tarafından bakacak olursak, şöminenin karşısında bir bardak çay eşliğinde okunan kitabın verdiği zevki bazen hiçbir sey  den alamayız. Kulaktan dolma bilgiler bize daha kolay öğrenme yolu gelse de, doğruları kitaplarda aramak ve kendinize günde en az bir saat ayırarak kendinizi geliştirmek için kitap okumak hayatınıza farklı bakış açısı yaratacak ve sizi doğru bilgiye götürecektir.

Kitap okumanın öneminden bahsettikten sonra, tabi ki konumuz komidin üzerinde duran yada baş ucumuza koyduğumuz kitapların düzenini sağlamaktır. Oraya buraya savrulmuş kitaplar yerine kategorilere veya boyutlarına göre ayırabileceğiniz dekoratif kitap tutuculardan yararlanmak, hem obje olarak, hem de kitaplarını düzenleme konusunda oldukça hoş ve akılcı bir tasarım olmuş. Kitaplarınızın sağa sola yatmasını engellemek adına görünse de, eğlenceli ve görsellik kısmı da cabası. Bu kadar amaçlı bir tasarım özellikle kitap kurdu olan kişilerin işini oldukça kolaylaştıracak. Kitaplığınıza veya masanıza yerleştirebileceğiniz gibi duvara monte edebilirsiniz. Kitaplarınız her an elinizin altında düzenli bir şekilde göz önünde olacak. Odalarda objelerin önemini az çok hepimiz biliyoruz. Odanıza uygun tercih edeceğiniz bir dekoratif kitap tutucu, odanızın dekorunu sağlarken düzenleme konusunda da yardımcı olacaktır. Bu dekoratif kitap tutucuları, antre, oturma odanızda, salonunuzda bir köşe ayırarak hoş bir dekor oluşturabilirsiniz.Farklı şekilde tasarlanan kitap tutucular, görsellik açısından da  etkileyici ve oldukça sıra dışı modelleriyle öne çıkıyor. Albenisiyle görür görmez almak isteyeceğiniz bu tasarım ürünü kullanacağınız alanda hoş bir tercih olacaktır.

Bu yazımız da sizler için 2018 kitap tutucuları modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak sunduk.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ