2018 Giyim Odaları Dekorasyonu

Son zamanlarda trend haline gelen giyinme odaları dekorasyonu herkesin ihtiyacını karşılayabilecek tarzda tasarlanmış. 2018 giyim odası modelleri, yine her bayanın evinde sağlamak istediği düzen konusu göz önünde bulundurularak tasarlanmış birçok modeller mevcut.

  • 08 Aralık 2017
  • 207 kez görüntülendi.

2018 GİYİM ODALARINDA GENİŞLİK VE ŞIKLIK…

   Son zamanlarda trend haline gelen giyinme odaları dekorasyonu herkesin ihtiyacını karşılayabilecek tarzda tasarlanmış. 2018 giyim odası modelleri, yine her bayanın evinde sağlamak istediği düzen konusu göz önünde bulundurularak tasarlanmış birçok modeller mevcut. Önceleri giyim odası mantığı birçok insanın hayatında yoktu. Ama yeni yapılı evlerde giyim odası olarak düşünülen bir oda çoğunlukla bulunmakta. Eğer böyle bir odanız varsa çok şanslısınız.

Gardırobunuzda tıkış tıkış duran kıyafetler artık daha düzenli hale geliyor. Ütülesenizde belli bir süre sonra üst üste yerleştirilen kıyafetler bir kere daha elden geçmesi ve ütülenmesi gerekiyor. Bu durumda zamanla sıkıcı ve yorucu hale geliyor. Eğer evinizde boş bir odanız varsa, odaya uyumlu mobilyalar ile giyim odası haline getirebilirsiniz.

Ayakkabılarınız, çantalarınız, kıyafetleriniz düzen içinde olması ve ütülediğiniz gömleği birkaç gün sonra ütüsü bozulmamış şekilde giyebilmek hem keyifli hemde zaman kaybı yaşatmıyor. Bayanlar için düzen çok önemlidir. Bu düzeni sağlamaksa kendiniz için tasarlayacağınız giyim odalarından geçiyor. Geniş alan  ve konforlu bir ortam sunan giyinme odaları, yalnızca giyinmeden ibaret olmayıp yatak odalarınızı daha derli toplu tutmaya yarayan oda olarak düşünmek daha doğru olur. Eğer giyim odanız için alan darsa beyaz renk mobilyalarla hem geniş hemde ferah gösterebilirsiniz. Kapaksız dolap modelleri şık ve tarz bir görüntü yaratsada, çok önerilmemekte. Dolabınız her zaman düzenli olmyabilir. Kapaklı dolaplar dağınıklığı kamufle etmesi yanı sıra kapakların üzerine yerleştirilmiş aynalarda odanın daha geniş görünmesinde yardımcı olacak. Küçük giyinme odaları için küçük bir öneri daha bulunmak gerekirse, raylı dolap sisteminden faydalanmanız eşyaları yerleştirme konusunda size daha çok olanak sağlayacak. Geniş odalarda iş biraz daha kolay diyebilirim. Tabi önceden projesi yapılması şartı ile, ayrı bir köşede kullanılan ayaklı bir boy aynası, hatta aynalı şık şifonyer ile makyaj malzemelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bu yazımız da sizler için 2018 giyim odaları dekorasyonunu tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ