2018 Duvar Süsleri Fikirleri

.Kendi ellerinizle hazırlayıp, tasarlayacağınız gibi, dekorunuza zaman ve zevkinize uygun hazır dekoratif duvar süsleri ile özel yaşam alanınıza estetik bir görünüm katabilirsiniz.

  • 20 Aralık 2017
  • 321 kez görüntülendi.

2018 DUVAR SÜSLERİ DEKORASYONU

   Duvar süsleri dekorasyonunuzun zengin görünmesini sağlayan öğelerdir.Kendi ellerinizle hazırlayıp, tasarlayacağınız gibi, dekorunuza zaman ve zevkinize uygun hazır dekoratif duvar süsleri ile özel yaşam alanınıza estetik bir görünüm katabilirsiniz.

Duvar süslerini kullanmanında bazı incelikleri ve dikkat edilmesi gereken noktalar var. Süslerin genel dekorasyonuna ve dizaynına uyumlu olması gerekmektedir. Odaya ait olmayan bir parça tek başına güzel olabilir ama odayla uyumsuzsa bütünlüğü yakalayamazsınız.Eminim ki buda hoş bir görüntü oluşturmaz. Duvar yapısı ve renginin yanı sıra dekorasyon kullanılan konseptler de duvar süsü seçiminde göz ardı edilmemesi gereken bir durum.Süsün kullanıldığı malzeme oldukça değinilmesi gereken bir konu, kalitesi ve kalıcılığı kadar görünüm açısından da önem taşır.Yıpranan ve duvarınızı boyayan malzemeler kullanmamanız kullanım ömrünüde artırır. Klasik oda dekorasyonunuzda duvar süsü olarak kullanacağınız renk renk melek heykelleri, rengarenk kelebekler, farklı renklerdeki kuş figürleri evinizde renk ve hareket kazandıracak aksesuarlar arasında yer alıyor. İçinde bulunan duvarlarla kaplı evlerin, ofislerin daha heyecanlı ve egzotik havaya dönüştürmesini duvarlarda kullanacağınız süsler ile sağlayabilirsiniz. Duvarda kullanılan objeler günümüzde fazlasıyla gelişmişlik göstererek, bugün yerini çok farklı konseptlere bırakmıştır.

Evlerinde sakinlik, huzur ve sadelik isteyen bireyler için taş duvar dekorasyonu oldukça gündemde. Bunun yanı sıra bu dekorla uyumlu geçişler sağlamak için simetri yerleştirilen ahşap raflar üzerinde kullanılan çerçeve detayları ile istekleri doğrultusunda bir görünüme kavuşabilir. Boş duvarlarınızı tuval olark kullanma fikrininde harika olacağını düşünüyorum. Bo duvarlara bakıp sıkılmaktansa güzel bir şekilde süsleyerek hareketlilik ve renk katabilirsiniz. Duvarlarında görüntü yakalamak isteyenlere, farklı renk ve boylardaki sepetleri duvara dizayn ederek yapıştırma fikrinin çok cazip geleceğini düşünüyorum. Hoş desenleri bir arada kullanarak kolaj oluşturabilirsiniz. Biraz gerilere gidersek, köy evlerinde kullanılan duvar halıları modern evlerimizin ve duvarların dekoru için oldukça uygun. Tabiki ince ve estetik görünümü yüksek halıları duvr süsü olarak kullanılabilir.

Bu yazımız da sizler için 2018 duvar süsleri fikirlerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ