2018 Duvar Kağıdı Modelleri

Eve aksesuar, tablo, uygun resimler kullanmak istemiyorsanız ve bu detaylarla uğraşmamak adına desenli duvar kağıtlarına yönelebilirsiniz.

  • 29 Temmuz 2018
  • 66 kez görüntülendi.

2018 Duvar Kağıdı Modelleri

  Duvar rengine karar verdiniz. Uyumlu mobilyalar, halı ve perde uyumuyla boğuşurken, gözünüze ilişen boş duvarlar canınızı sıkmaya başladı. Bazı evlerde mobilyalar ve aksesuarlar dekorunuzu tamamlar. Boş duvarlar gözünüze bile batmaz. Ama bazı evlerde duvarlar canlılık ve hareketlilik ister. Odaların dekorasyonu yarım kalmış hissi yaşatır. Dekorasyonda dekoratif ürünlerin önemi büyük olsada, başka yolların olduğunuda göz önünde bulundurmalısınız.

Duvarlarınıza enerji vermek adına desenli duvar kağıtları devreye giriyor. Eve aksesuar, tablo, uygun resimler kullanmak istemiyorsanız ve bu detaylarla uğraşmamak adına desenli duvar kağıtlarına yönelebilirsiniz. Tv arkasında bulunan duvarlar aslında biraz sıkıntılı bölge olsada biraz akıl yürüterek bunu aşabilirsiniz. Özellikle duvara monte edilen LCD  televizyonların etrafına asılacak bir aksesuar bulamayabilirsiniz. Yada tv üzerine asılacak bir tabloyu hizalamak ve estetik bir görüntü yakalamak sizi uğraştırabilir. Bunu dışında odanıza şık bir hava katmak için, hemde duvarınızı vurgulamak için desenli duvar kağıtları  imdadınıza yetişeceğini söyleyebilirim. Örneğin, açık renk bir salon takımına sahipseniz, renkli kırlentler, parlak aksesuarlarla vakit kaybı yaşamak istemiyorsanız, duvar kağıdı ile renklendirerek  salonu bambaşka bir havaya bürüyebilirsiniz. Mesela pembe ve gri renkle kombinlenmiş desenli bir duvar kağıdı ve duvar renklerini barındıran perde ve mobilyalarla evine renk katmak isteyenler için hoş bir tercih olabilir. Duvar kağıtlarının her odanın tarzını yansıtacak birçok modeli bulunmaktadır. Bu modellerden dekorunuzla uyumlu herhangi modelden faydalanarak hoş bir atmosfer katabilirsiniz. Özellikle yatağınızı yerleştirdiğiniz duvarı desenli bir duvar kağıdı ile kaplatmakla tarzınızın altını çizebilirsiniz. Ama dinlendirici ve nötr renklerden yana tercih yaparsanız oldukça avantajlısınız. Odada kullanılan her bir parçanın aracılığı ile odada uyumu yakalar. Desenler ise tamamen kişisel tercihtir. Klasik desenler, modern tasarımlar, çiçekli romantik ürünlerden size en uygununu kullanma seçeneğide size kalmış bir konu.

 

Bu yazımız da sizler için Duvar Kağıdı Modellerini tanıtım amacı ile galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ