2018 Dekoratif Vazo Modelleri

Her sene farklı tasarımcılar tarafından tasarlanan ve evimizi süsleyen dekoratif vazolar şık görünümleri ile her evde tercih edilen bir aksesuar haline geldi. Odamıza uygun bir vazo odamızın bütünlüğünü tamamlarken, odanızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

  • 29 Eylül 2017
  • 337 kez görüntülendi.

2018 DEKORATİF VAZO MODELLERİ

   2018 dekoratif vazolar her zaman olduğu gibi evimizin her bir köşesini canlandırmak adına aksesuarların arasında  ön  sırada  geliyor. Her sene farklı tasarımcılar tarafından tasarlanan ve evimizi süsleyen dekoratif vazolar şık görünümleri ile her evde tercih edilen bir aksesuar haline geldi. Odamıza uygun bir vazo odamızın bütünlüğünü tamamlarken, odanızda şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Cam, seramik, ahşap,toprak, metal olmak üzere özel el işçiliğiyle hazırlanan dekoratif vazoları evinizin dekorunda kullanabilirsiniz. Kullanımı geniş bir yer kapsayan dekoratif vazolar, bazen odanızın bir köşesini süslerken bazen de sevdiklerimizle paylaşacağımız şık bir yemek masasına yerleştirilerek hoş bir görüntüye ulaşabilir. Renkli vazolardan da yararlanabileceğiniz gibi sade bir vazoyu yapay veya canlı çiçeklerle renklendirebilirsiniz. Bu tamamen ev dekorasyonu ve zevkinize bağlı bir seçimdir. Bir çok boyutta ve farklı şekillerde tasarlanan vazolarla evinizde veya ofisinizde hoş bir görsellik yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortama özellikle hareketlilik kazandırmak isterseniz tercihinizi dekoratif vazolardan yana kullanmanız en doğrusu olacaktır.

Yukarıda bahsettiğim gibi bir çok sekil de ve renkte vazo modeli bulmak mümkün olduğu gibi dekorasyonda kullanacağınız vazoların odayla uyumu kadar boyutu da bir o kadar önemlidir. Konsolda daha tombul ve bombeli vazolar dikkat çekici olacaktır. Geniş bir odaya sahipseniz, örneğin uzun seramik bir vazo odanızın aksesuar kısmını fazlasıyla tamamlayacaktır. Vazonuzun içine spiral bir bambu ile süslerken, sade bir odaya sahipseniz, renkli çiçeklerle canlandırabilirsiniz. Dekorasyonda vazo kullanımını sadece ev olarak sınırlandırmamak gerekir. Artık işyerlerinde de fazlasıyla kullanılan vazolar genellikle boş kalan köşeleri süslerken işyerinize zarif bir görüntü kazandıracaktır. Ofisinizde kullanacağınız soft bir vazo,naturel çiçeklerle oldukça hoş görünecektir. Bahçeli bir eve sahipseniz, renkli çiçeklerin ve yeşilin uyumuyla birleşen, topraktan tasarlanan büyük vazolarla bahçenizde otantik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bu yazımız da sizler için 2018 dekoratif vazo modellerini tanıtım amacı ile galeri  olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ