2018 Avangard Oturma Odası Modelleri

Evimizin en aktif kullanılan odası şüphesiz ki oturma odasıdır. Özellikle işten geldikten sonra televizyon karşısında kahve eşliğinde dinlenerek günün yorgunluğunu üzerimizden atıp deşarj olmak en büyük keyiftir.

  • 12 Temmuz 2017
  • 422 kez görüntülendi.

Evimizin en aktif kullanılan odası şüphesiz ki oturma odasıdır. Özellikle işten  geldikten sonra televizyon karşısında kahve eşliğinde dinlenerek günün  yorgunluğunu üzerimizden atıp deşarj olmak en büyük keyiftir. Gerek ailemizle  gerekse dostlarımızla hoş anıların ve sohbetlerin paylaşıldığı oturma odasının  dekorasyonundan bahsedeceğiz. En çok kullandığımız odanın dekoruda bir o kadar önem taşımalı. Oturma odamızı dekore ederken, kullanım kolaylığına  dikkat etmeliyiz. Dekorasyonunu abartmak kullanımı zorlaştırırken, kalabalık  bir görüntü oluşturur. Bu kadar yoğun kullanılan bir oda daha sık temizlik  gerektirdiğinden dolayı, herşeyi abartmadan orantılı kullanmak işinizi  kolaylaştıracaktır.

 

Koltuk takımınız rahat ve konforlu olmalı, hatta uzanabileceğiniz bir koltuk size kendinizi daha rahat hissettirecektir.Daha az  obje ve aksesuar kullanmanız, her an birşeyin kırılacak korkusundan sizi  uzaklaştıracaktır. Çayınızı ve kahvenizi koyabileceğiniz yerler yakın olmalı.  Oturma odanızda, kasvetli ve klasik takımlardan uzak durarak, içinizi  ferahlatacak modern tarzda seçimler yaparak sıcak ortam oluşturmalısınız.  Renkli bir oturma odası, evinize canlılık katarken, ruhunuzuda okşayacaktır.  Hangi renklerin sizi yansıttığına karar vererek odanızın dekorasyonuna yön  verebilirsiniz. Pastel tonlar daha sakin bir görüntü oluştururken tercihiniz renkli  bir oturma odası ise renk uyumunu doğru yapmalısınız. Aksi takdirde gözünüzü  fazlasıyla yoran içerisinde oturmakta zorluk çekeceğiniz görünüm ortaya  çıkabilir. Odanızın boyutuna göre nasıl bir kombinasyonun size uygun olacağını  belirlemelisiniz. Pembe ve ekru uyumlu bir oturma odası modern tarzda  modelle rahatlığı ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Yeşilin odanın içine yaydığı huzur  tartışılmaz, krem ve yeşil kombinli oturma odanızda muhteşem uyumu  sağlarken, odanın enerjisi size fazlasıyla yansıyacaktır. Eğlenceli bir oda için, sarı  ve morun uyumu göz alıcıdır.Odanızda sade bir koltuk takımı kullandıysanız,  desenli ve renkli perdeler odanızı bir anda canlandırarak, pozitif bir görüntü  yakalamanızda kaçınılmaz.

 

Bu yazımızda sizler için 2018 oturma grubu modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ