2017 Salon Perde Modelleri

Perde, insanoğlunun hayatında, özel hayatının korunması için kullanılan bir malzemedir. Dışarıdan görünmemek ve yakıcı güneşi engellemek, perde modelleri mümkündür.

  • 12 Aralık 2016
  • 183.243 kez görüntülendi.

Perde, insanoğlunun hayatında, özel hayatının korunması için kullanılan bir malzemedir. Dışarıdan görünmemek ve yakıcı güneşi engellemek, perde modelleri mümkündür. Günümüz teknolojisinin ilerlemesi ile tül perdeler ve güneşlikler, çok daha estetik üretilmeye başlanmıştır.

JALUZİ PERDE

Jaluzi perde, öncelikle ofis perdesi olarak kullanılıyordu. Ofis hayatı, ev hayatı gibi sakin olmaz. Bu nedenle pratik perde olarak jaluzi perde çeşitleri, 2017 salon perde modelleri olarak, en çok tercih edilen perde çeşidi olmuştur. Evler için kullanılmaya başlanması ile birçok model üretilmeye başlandı. Yukarı doğru rulo şeklinde sarılmaktadır.

ZEBRA PERDE

Motorlu ve manuel olan zebra perde kaset şeklindedir. Çift taraflı rulo şeklindedir. Zebra gibi iki renktir. Yan taraftaki ipi çekince perde yukarı toplanır. Renkler üst üste gelince dışarı görünür. Farklı renkler üst üste getirilince perde kapanır. En çok tercih edilen perde türüdür.

RUSTİK PERDE

Otantik yapılı olan bu perdeler, klasik perde anlayışı ile üretilmiştir. Kir tutmayan ve yıkanabilir dayanıklı kumaştan üretilmektedir. Renk ve deseni çoktur. Tül ve güneşlikten oluşur.

JAPON VE ŞİLE PERDE

Salon perde modelleri olarak bilinen Japon ve şile perde, 2017 salon perde modelleri ile üretilmeye devam etmektedir. Görkemli salonlar için özel olarak üretilen salon perdeleri baskı olarak da özel baskılar tercih edilmektedir. Klasik kumaş perdelerin salon modelleri de çeşitli üretilmektedir. En görkemli ve salon dekorunuza en iyi uyumu sağlayan modelleri bulabilirsiniz. Ayrıca stor, dijital baskılı ve dikey perde çeşitleri de, üretilen modeller arasındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ