2017 Salon Dekorasyonu

Hayatımızın büyük kısmını geçirdiğimiz oturma odalarının döşenmesi konusunda çoğu zaman nasıl döşeneceği hakkında kararsızlık yaşanabiliyor.

  • 20 Ağustos 2016
  • 7.649 kez görüntülendi.

2017 SON MODA SALON DEKORASYONU

Hayatımızın büyük kısmını geçirdiğimiz oturma odalarının döşenmesi konusunda çoğu zaman nasıl döşeneceği hakkında kararsızlık yaşanabiliyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, hangi renk ya da renkler sizi mutlu kılar? Kullanılacak mobilya ve aksesuarların seçimi nasıl olmalıdır? Her şey bu soruların cevaplarını bulmak, karar vermek ve hatta uygulamakla mümkün. İstediğiniz konforu ve kaliteyi bulabilirseniz, o zaman huzurunuz da artacaktır.

Her yıl belli modellerin söz konusu olan oturma odası modelleri, 2017 yılında daha çok rahatlık ve şıklığı ile göz dolduracağa benziyor. Çünkü 2017 oturma odası modelleri her türlü estetik ve kaliteyi sunarken aynı zamanda farklı tarzlarıyla da dikkat çekmekte. Ayrıca köşe koltuk modellerine karşı ilgi ve talep artmaktadır. Rahatlık ve konforun tercih edildiği oturma odası modellerinde yumuşak tonlar göze çarpmakta. Özellikle yumuşak ve pastel renklerin hâkim olduğu koltuk kumaşlarının üzerlerine aynı kumaşlardan ya da rengârenk yastıklarla renklendirmek mümkün.

Evimizde en çok zaman geçirdiğimiz yer olan oturma odalarında tercih edeceğiniz, köşe koltuk takımları ister modern çizgilerle, isterse şık ve renkli tasarımlarla hazırlanmış olsun evinize ayrı bir sıcaklık ve rahatlık sunabilir. Mobilyalarınıza ek olarak kullanacağınız aksesuarlar da oturma odanıza ayrı bir hava katabilir. Konforun yanında şıklığı belirgin şekilde oturma odanızda hissetmek isterseniz, bej ve krem renklerinin hâkim olduğu asil renklere yönelebilir ve sadeliği koruyan değişik aksesuarlarla oturma odanızdaki huzuru arttırabilirsiniz.

Bu yazımızda sıunmuş olduğumuz görseller tamamen tanııtım amacıyla galeri olarak derlenmiştir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ