2017 Modern Salon Dekorasyonu

Yeni model olarak salon dekorasyonundan sizlere 2017 son moda modern Salon Dekorasyonu için açık gri tonlarındaki bir duvar boyası ile pudra rengindeki salon koltuk takımları ile müthiş bir dekor yapabilirsiniz.

  • 10 Ekim 2016
  • 93.614 kez görüntülendi.

2017 MODERN SALON DEKORASYONU

Yeni model olarak salon dekorasyonundan sizlere 2017 son moda modern Salon Dekorasyonu için açık gri tonlarındaki bir duvar boyası ile pudra rengindeki salon koltuk takımları ile müthiş bir dekor yapabilirsiniz. Duvar boyasının renklerini bej renginde de olabilir. Perdeleriniz de krem renginde veya pudra rengindeki bir perde de tercih edebilirsiniz. Lila rengini çok seviyorsanız lila rengi hem geçen yıl hem de bu yıl çok beğenilen reklamlardandır.

Bayanlar özellikle lila rengindeki salon dekorasyon seçenek isteyen birçok insan vardır. Lila rengindeki koltuklar ve yastıklarda krem renginde olan dekor çok ferahlatıcı bir hava katacaktır. Yemek masasını da krem renginde veya beyaz renginde tercih ederseniz gerçekten de çok şık olacaktır. Bej renginde salon koltukları ile evinize ferahlık katacaksınız. Yani trend salon dekorasyon için eğer salonunuz küçükse bej renginde koltuk siyah, beyaz çizgili yastıklar ile süsleyebilirsiniz.

Salonunuzu komple bej rengi yapabilirsiniz. Ama bej rengini çok fazla salonda kullandığınız zaman en fazla bir adet başka renk de kullanılabilir. Ama birden fazla renk kullanıldığı zaman salon çok boğucu bir hal alabilir. Salon dekorasyonunda koyu renkler tercih edildiği zaman mutlaka duvar boyasının ise daha açık renk olmalıdır. Mesela kırmızı renkteki bir halı, bordo renkteki bir perde ve bej rengindeki de koltuk takımları seçerek salonunuzu şık bir hale getirebilirsiniz.

Ama koyu renklerdeki koltuklarınıza ise açık renkte perdeler seçtiğiniz zaman daha ferah ve daha şık görünecektir. Sitemize girip salon dekorasyonu hakkında yeni fikirler alabilirsiniz. Aynı zamanda da sitemizden yeni salon dekorasyonlarının her rengini ve her modelini resimlerine bakarak daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Salonunuzun büyüklüğüne ve ya salonunuzun küçüklüğüne uygun salon takımları ve dekor edebileceğiniz başka aksesuarlarda bulabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için 2017 son moda modern salon dekorasyonu modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ