2017 İkea Salon Takımı Modelleri

İkea, salon takımı modellerinde modern stiller üzerinde yoğunlaşarak birbirinden şık, konforlu, sağlam ve kullanışlı mobilyaları satışa sunmaktadır.

  • 28 Mart 2017
  • 2.166 kez görüntülendi.

İkea Salon Takımı Modelleri

İkea, salon takımı modellerinde modern stiller üzerinde yoğunlaşarak birbirinden şık, konforlu, sağlam ve kullanışlı mobilyaları satışa sunmaktadır. 2017 senesinde bu özelliklerine canlı renkleri de katarak kullanan İkea, ev dekorasyonunda, salon takımları için kullanılacakları mekanı da düşünmüş, adeta salon ebadına göre uyacak takımlar üretmiştir. Hem küçük, hem de büyük salonlar için ayrı alternatifler bulabileceğiniz İkea salon takımı modelleri için kısaca bir tanıtım yapalım.

İkea Kanepe

Klasik oturma gruplarına karşı, iki tane ikili kanepe, iki tanede tekli koltuk şeklinde oturma grubunu oluşturan ikea, nispeten küçük salonlar için sadece iki tane ikili koltuk ve tekli berjer alternatiflerini sunmaktadır. Üçlü ve ikili kanepe, ikili ya da dörtlü koltuklar yerine, beş, altı kişilik L köşe takımlarını tercih etmiş, yanına da köşe takımının pufunu ve tekli bir berjer eklemiştir. Küçük salonlar içinse üç ya da dört kişilik daha küçük L köşe koltuklarını üretmiş ve yanına da sadece puf eklemiştir. Yine küçük salonlar için başka bir alternatif olarak iki tane ikili kanepe ve bir puf takımı da kullanılan kombinlerindendir.

İkea Salon Takımı

İkea salon takımı modelleri içinde klasik yerini koruyan, deri oturma gruplarından yine vazgeçilmemiş, oturma odaları içinse ikili kanepe ve puf kombinini kullanmıştır. Zaman zaman puf yerine minik bir berjerde yer alabilmektedir. Ayrıca portatif, açılınca yatak olan, çok amaçlı kullanılan oturma gruplarını da her zamanki gibi rağbet görmektedir.

Takım mobilyaları kullandığı gibi, bir kısmı desenli, bir kısmı ise diğerine uygun, düz renkler kullanılarak kombinlenmiş mobilyaları da tasarlayarak satışa sunan İkea, dekorasyonda özellikle koltuk üzeri minik minder kullanmaya her zaman yer vermiştir.

Kısacası İkea salon takımı modelleri, ağacının sağlamlığı, rahatlığı ve klasik çizgilerden uzak modern havası ile, evlerimizi baştan yaratacak güzelliktedir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ