2017 Çocuk Odası Perde Modelleri

Ev içerisinde mobilyalardan sonra en çok dikkat çeken nokta hiç şüphesizdir ki perde modelleridir. Perde seçimi kolay görünse de dekorasyon konusunda en önemli ayrıntılardan biridir

  • 27 Eylül 2016
  • 10.332 kez görüntülendi.

O DESENLİ ÇOÇUK ODASI PERDE MODELLERİ

Ev içerisinde mobilyalardan sonra en çok dikkat çeken nokta hiç şüphesizdir ki perde modelleridir. Perde seçimi kolay görünse de dekorasyon konusunda en önemli ayrıntılardan biridir. Özellikle perde modelleri 2016 yılından itibaren bol çeşitlilik göstermesi dolayısı ile perde değişimi ile yaşam alanınıza yeni bir hava kazandırmak çok cazip hale gelmiş olsa da yapılan ufak hatalar yüzünden sonuç hüsran olabilir. Ancak doğru tercihler ile evinizi yeniden canlandırabilir, şıklığı ve zarafeti aynı anda elde edebilirken modern bir eve de sahip olabilirsiniz.

Sadece Perdeye Odaklanmayın
Evinizin hiç şüphesiz en önemli aksesuarı perdelerdir. Stor perdeler, salın perde, ince tül, kanatlı perde ki farbela olarak da bilinir ve güneşlikler olmak üzere pek çok perde çeşidi bulunmaktadır. Dolayısı ile doğru perde seçimi oldukça önemlidir. Fazla model ve renk çeşitliliği dolayısı ile kafa karışıklığına sıkça neden olmaktadır. Bu bağlamda kötü sürprizleri ortadan kaldırmak adına perdelerinizin diğer ev eşyaları ve aksesuarlarınız ile uyumu da son derece önemlidir. Örneğin modern bir mobilya takımınız var ise klasik bir perde seçimi yapmanız halinde yaşam alanınız klasik ve modern tarzın karmaşasında kalmış göz yoran bir dizayna maruz kalmış olur. Bu durumun önüne geçmek adına bilinmesi gereken perde çeşitlerinin avantajları kadar yaşam alanınıza uyum sağlaması gerekliliğidir. Eşya, zemin ve aksesuarlarınızı göz önünde bulundurarak yapacağınız perde seçimleri dekorasyonunuzu tamamlayacağı gibi aynı zamanda daha ferah ve şık bir görüntüye kavuşmanızı da sağlayacaktır.

Her Bütçeye Uygun
Halk arasında perdeler evlerin gelinliği olarak bilinir. Dolayısı ile perde fiyatları dekorasyon sırasında ikinci plana düşse de aslında dikkat edilmesi gerekmektedir. Alacağınız ürünlere yüksek rakamlar ödemek her zaman iyi ve şık ürünlere sahip olmak anlamına gelmez. Bu bağlamda seçeceğiniz perde modelinin yaşam alanınıza olan uyumu ile temizlik açısından kolay kullanımı ile kalitesinin doğru orantılı olması gerekmektedir. Sonuç olarak evinizin sadece perdelerini değiştirerek yeni bir yaşam alanı havası bile sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken renk ve perde modelinizin evinize uyum sağlayan bir parça olmasını sağlamaktır.

Bu yazımızda sizler için en güzel çocuk odası perde modellerini galeri olarak tanıtım amacıyla derledik.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ