2017 Çilek Genç Odası Takımı ve Fiyatları

Her yıl olduğu gibi tasarladığı modellerle 2017 yılına da damga vurmayı başaran Çilek mobilya, kazandığı ününü tabi ki 25 yılı aşkın verdiği hizmet ile sağladığı başarısından elde etmiştir.

  • 04 Mayıs 2017
  • 578 kez görüntülendi.

2017 Çilek Genç Odası Ürünleri

Her yıl olduğu gibi tasarladığı modellerle 2017 yılına da damga vurmayı başaran Çilek mobilya, kazandığı ününü tabi ki 25 yılı aşkın verdiği hizmet ile sağladığı başarısından elde etmiştir. Çocuk ve genç odası için kuvvetli görsellerin yanı sıra yüksek kaliteli ürünler üretimiyle de en fazla tercih edilen marka haline gelmiştir. Bakıldığında 2017 Çilek Genç Odası Dekorasyonu yine şık parçalar ile kendi başına mükemmel bir dekor özelliğini taşımaktadır. Her zevke uyum sağlayan ürün çeşitliliği ile 7’den 70’şe her bireyin gönlüne fed eden modelleri müşterilerine sunmaktadır.

Geniş model çeşitliliğine sahip olan marka ürünlerinden birini tercih ederek, bu doğrultuda Çilek Genç Odası Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Diye soracak olursanız, yapmanız gereken tek şeyin odanın boya rengine ve aşırıya kaçmadan mobilyaya uyumlu aksesuar seçmeniz gerekir diyebiliriz. Genel anlamda sade tasarımlarının bile şık bir duruş sergilemesinden ötürü ekstra bir dekorasyona çalışması yapmanıza gerek kalmayacaktır. Seçtiğiniz mobilya ile uyumlu halı, tül ve perde kombinasyonunu iyi sağlayabilirseniz, odanın bütününe bakıldığında şık bir görselliği yakalayabilirsiniz. Ürünlerde standart olarak yatak, komodin, çalışma masası ve dolap bulunmaktadır. Bazı modellerinde ek olarak çamaşırlık ve çalışma masası ünitesine de yer verilmiştir.

İhtiyaca yönelik tek parça halinde de alabilme imkanı sunan firma, özellikle dar alanlarda fonksiyonel kullanıma açık ürünleriyle de alıcılara avantaj sağlamaktadır. Mesela ikiz yatak özelliğini taşıyan karyolasındaki çekmece ile dolap detayları yatak ve ile dolap açığına iyi bir çözüm getirmektedir. Bunun gibi kullanım kolaylığı sağlayan birçok tasarıma sahip olan 2017 Çilek Genç Odası Fiyatları ise ortalama üzerine çıkmadığını söyleyebiliriz. Gerek zevkiniz gerekse bütçenizi ön planda tutarak yaşam alanındaki en özel odayı geniş ürün yelpazesinden yararlanarak çocuğunuzu mutlu edecek şekilde tasarlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için 2017 Çilek Genç Odası Modellerini tanıttık.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ