2017 Avangard Salon Takımı Modelleri

En güzel salon mobilyaları için bu yıl bir çok alternatif bulunuyor. Sizde salonunuzu dekore ederken neden en güzel mobilya modellerini tercih etmeyesiniz?

  • 23 Mart 2017
  • 29.967 kez görüntülendi.

2017 Avangart Salon Takımı
Gösterişli tasarımlarıyla uygulandığı alana ciddi bir şıklık kazandıran avangart koltuk takımı, daha çok ağır mobilya görselinden hoşlananlar için uygun bir seçimdir. Yani bazı kişiler yaşam alanında salaş bir görüntü elde etmek ister. İşte bu kişiler için doğru bir tercih olmasa da genel olarak bakıldığında birçok kişiyi cezp edecek görsele sahip oldukları söylenebilir. Tabi ki, 2017 Avangart Salon Takımı dediğimizde aklınıza sadece klasik modeller gelmesin. Her ne kadar normal spor modellerle kıyaslanmasa da avangart takımların da spor tarzına yakın modelleri bulunmaktadır.
Osmanlı dönemi ihtişamını yansıtan bu modellerin çoğunda Osmanlı motifleri ile karşılaşmanız da mümkündür. Pek çok modelinde ahşap oyma teknikleri kullanılmış ama aşırıya kaçmaktan kaçınılmıştır. Bakıldığında daha çok beyaz, altın yaldız ve lake renk tonlarının kullanıldığı Avangart Salon Takımı Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Derseniz, aslında ekstra bir çaba sarf etmemeniz gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü kendi başına oldukça güçlü bir görsellik içerdiğinden ötürü alanda star parça görevini görecektir ve etrafında fazlaca eşya gerektirmeyecektir. Bu nedenle uygulama alanında koltuk ortasına şık bir sehpa ve duvara uygun bir tablo ile kombin edilebilir.
Geniş renk ve model seçeneğine sahip olan 2017 Avangart Salon Takımı Fiyatları ise çok cüzi rakamlarda olduğu söylenemez. Standart koltuk takımlarına oranla biraz daha pahalı olan bu ürün grupları, tabi ki bedeline göre de kusursuz bir görsellik içermektedir. Dolayısıyla evinde farklılıkla birlikte güçlü bir dekorasyona imza atmak isteyenler, işin maddi boyutunda biraz cömert davranmaları gerekecektir. Genelde birden fazla renk ile kombine edilerek tasarlanan ürünler arasından zevkinize en fazla uyan modeli değerlendirebilir ve bu hamlenizle çevrenizde şık seçiminizle adınızdan söz ettirebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ