2017 Avangard Amerikan Mutfak Modelleri

Son dönemlerde en çok tercih edilen mutfak tipi olan Amerikan mutfaklar genellikle küçük evler için kullanılsa da artık büyük evlerin de tercih edilen mutfak modelleri arasında yerini almaya başlamıştır.

  • 04 Aralık 2016
  • 5.229 kez görüntülendi.

2017 AVANGARD AMERİKAN MUTFAK MODELLERİ

Son dönemlerde en çok tercih edilen mutfak tipi olan Amerikan mutfaklar genellikle küçük evler için kullanılsa da artık büyük evlerin de tercih edilen mutfak modelleri arasında yerini almaya başlamıştır. Çoğu bayan mutfağının salon ile birleşik olmasından memnun değişken, kimileri için açık mutfak tercihi ön plandadır. Amerikan mutfak modelleri genellikle evin kullanımına göre dizayn edilmektedir. Eğer geniş bir salona sahipseniz mutfak bölümünü ayırabilirsiniz. Bu mutfaklarda salona bakan pencere açarak farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Amerikan mutfak modellerinde ada tipi mutfakları da tercih edebilirsiniz. Ada tipi tezgahlar ile burada kendinize ait bir dinlenme köşesi de oluşturabilirsiniz. Ada tipi tezgahlar Amerikan mutfaklarla uyum içerisindedir.

Amerikan mutfak modellerinde vintage tarzı mutfakları kullanabileceğiniz gibi, daha modern bir hava yaratmak için trend mutfak modellerini de tercih edebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde mutfaklarda parlak lake dolaplar kullanılmaktadır. Salon ile birleşik olan bir mutfağın temiz görünmesi oldukça önemli olduğundan parlak lakeleri tercih edebilirsiniz. Böylece temizlenmesi kolay olan bu dolaplar ile ışıl ışıl bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Amerikan mutfaklar tercih edilirken sade aksesuarlar tercih edilmelidir. Salonda da aksesuar kullanacağınız için mutfakların daha sade olması gerekmektedir. Çok fazla kalabalık bir görüntü sizi ve misafirlerinizi rahatsız edebilir. Amerikan mutfaklarda tercih edeceğiniz ada tezgahların üzerine sarkıt avizeleri tercih edebilirsiniz.

Bu yazımızda sizler için 2017 avangard amerikan mutfak modellerini tanıtım amacıyla galeri olarak derledik.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ