2016 Perde Modelleri

2016 Perde Modelleri, 2016 tül perde modelleri fiyatları çeşitleri ile bu yıl tercih edebileceğiniz Japon perde ve Stor perde modelleri.

  • 03 Ocak 2016
  • 147.905 kez görüntülendi.

2016 Perde Modelleri

2016 Perde Modelleri içerisinde mobilya, salon takımları ve koltuk takımlarına uygun klasik perde modellerinin yanı sıra japon perde ve stor perdeler de tercih edilebilir.

Japon perde modelleri, dikey perde modellerine benzer fakat en büyük farkları ise japon perdelerin sabit ve geniş bir görünüme sahip olmasıdır. 2016 perde modellerinde farklı görsellik tercih ediyorsanız, geniş pencereleriniz de Japon perde modellerini deneyebilirsiniz.

Stor perdeler ise, İskandinav ülkelerinden çıkıp dünyaya yayılmıştır. Savaş yıllarında saklanmak için kullanılan yöntem günümüz koşullarında ise ev ve ofislerin daha dekoratif görünmelerini sağlayan bir sistemi dönüşmüştür. Stor perdenin en büyük avantajı, kolay kullanımı, kolay tamir edilmesi ve düzgün kullanımda 10 yıla kadar kullanım ömrü olmasıdır. Kumaş seçeneği oldukça fazla olan bu perde modelinde Screen kumaşlardan tutunda, karartma kumaşlara, transparan kumaşlardan, pamuk ve polyester kumaşlara kadar bir çok seçeneğe sahip.

2016 Stor Ve Japon Perde Modelleri

2016 Stor ve japon perde dışındaki diğer perde modellerini konunun sonunda bulabilirsiniz.

Evimizi dekore ettik, sıra geldi mutfak dekorasyonuna. O da ne! Yoksa siz hala klasik mutfak perdesi ve takımlarını mı almayı düşünüyorsunuz? Hayır… ! Sakın böyle bir yanılgıya düşmeyin artık mutfaklar çok modern ve ferah. Tabi ki mutfak perde seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar var . Pencerenizin şekli, pencere dışından görünene manzara vs, ama şunu asla unutmayın mutfağınız ne kadar küçük olursa olsun perde seçimiyle ferah alanlar yaratmak elinizde. Dilerseniz sizin için seçtiğim mutfak perdelerini birlikte inceleyelim.

2016 Perde Modelleri

Salon dekorasyonu“nun vazgeçilmezi “perdeler“dir. Perde seçiminde, “dekorasyon” tarzınızı belirledikten sonra bu tarza uygun seçimler yapmalısınız. Mesela klasik salon da balon perdeler, modern salon seçiminde ise Japon perde, yani mekanizmalı perdeler veya ip “perde modelleri“ni uygulayabilirsiniz. Renk tonlarını seçerken, mekanının halı, parke ve mobilya kumaş tonlarına bakarak seçim yapmalısınız. Size tavsiyemiz oturma takımınızla aynı renk yapmamanız, oturma gurubunuzun renk tonlarından farklı, ama içindeki renk tonlarıyla uyumlu döşemenizdir. Unutmayın ki salonunuza perde seçiminiz, tüm mekanın farklı görünmesini sağlayan en büyük parçadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ