2016 Oturma Odası Modelleri

Evde geçirdiğimiz vakit gün geçtikçe daha kıymetli hale geliyor. Günümüz modern dünyasında yoğun iş temposu, stresle dolu geçen bir günün ardından kimi zaman salonda yudumladığımız sıcak bir kahve, kimi zaman televizyon karşısında bir film günün stres ve yorgunluğunu atmamızı sağlıyor

  • 28 Haziran 2016
  • 13.725 kez görüntülendi.

2016 OTURMA ODASI MODELLERİ

Evde geçirdiğimiz vakit gün geçtikçe daha kıymetli hale geliyor. Günümüz modern dünyasında yoğun iş temposu, stresle dolu geçen bir günün ardından kimi zaman salonda yudumladığımız sıcak bir kahve, kimi zaman televizyon karşısında bir film günün stres ve yorgunluğunu atmamızı sağlıyor. Evimizde rahatça geçirebildiğimiz bu kısıtlı zaman da üzerinde kahvemizi yudumlayıp filmimizi izlediğimiz koltuk takımını önemli hale getiriyor. Baktığımızda bize iyi enerji verecek, iç dünyamız ile uyumlu, sağlam, uzun yıllar bize problem çıkartmayacak ve rahat edeceğimiz bir oturma takımı tercihi burada oldukça mühim. Peki oturma takımı seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

Oturma Takımı Seçerken Dikkat Edilecekler:

İlk olarak koltuk takımının yapıldığı ağacın sağlamlığı hayati öneme sahip. Mobilyanın yapıldığı ağaç zayıfsa, belirli bir kullanım sonrasında kısa veya orta vadede çeşitli problemler çıkabilecek, masraf yapılması gerekebilecektir.

Takımın tarzının kullanacağımız mekân ile uyumlu olması şarttır. Canlı, ferah bir mekâna yine bu karakterde bir koltuk takımı yerleştirilmesi gerekirken, marjinal bir tasarıma sahip bir mekâna bunun bir parçası olabilecek aynı tarzda bir takım tercih edilmelidir. Tarz göz önünde bulundurulurken mekânda kullanılan renklerle alınacak koltuk takımının renk uyumu da yine dikkate alınması gereken bir husustur.

Koltuk takımının işlevselliği, yerleştirileceği mekânda işlevine uygun ve pratik biçimde kullanılabiliyor oluşu da koltuk takımı seçilirken düşünülmelidir.

2016’ın yaz mevsimine henüz giriyorken bu sene birçok sene olduğu gibi yine krem rengi revaçta. Canlı renkler olan mor ve buz mavisi de bu senenin yine en formda ve tercih edilen renklerinden.

Bu yazımızda sizler için 2016 oturma odası modellerini tanıtmak amacıyla galeri olarak ekledik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ