Küçük Salon Dekorasyonu

2016 Küçük Salon Dekorasyonu: Küçük salonlarda kullanılabilecek Mobilya, Köşe takımı, Salon takımı, Televizyon ünitesi ve diğer salon dekorasyon fikirleri.

  • 03 Ocak 2016
  • 165.246 kez görüntülendi.

Küçük Salon Dekorasyonu

2016 küçük salon dekorasyonu modelleri, salonda oturup kalkan kısaca ev yaşamının büyük kısmını salonlarında geçiren ailelerin salonlarını dekore etmek için uygulayabileceği modeller. Mobilya, salon takımı, tv ünitesi veya televizyon sehpası gibi salonda olmazsa olmaz olan kullanışlı ve dekoratif ürünlerin küçük salonlarda kullanımı zorluk çıkarabilir. Küçük salon dekorasyonu yaparken mobilya ve salon takımlarının mümkün mertebe mini tip seçilmesi salonun olduğundan daha büyük ve ferah görünmesine yardımcı olur.

Küçük salona sahip evlerde en büyük hata salonun bir sürü dekoratif ürünlerle, süs eşyaları ve çiçeklerle donatılmasıdır. Salonunuz özellikle 16 metre kareden ufak ise dekoratif ürünlerden ve süs eşyalarından uzak durmanız gerekir. Böyle bir salonunuz varsa konu sonunda yer alan resim galerimiz deki örnekleri salonunuza denemenizi öneririz.

Küçük salonlarda mini tiplerdeki mobilya seçebilir veya koltuk takımlarını köşe koltuk takımı dediğimiz L koltuk takımlarından seçebilirsiniz. Televizyon ünitesi yerine televizyon sehpası kullanırsanız salonun daha ferah ve geniş görünmesini sağlarsınız.

Ufak orta sehpalar, puf koltuklar, duvarın birini kare raf sistemleri ile döşetebilirsiniz. İşte size ufak salon dekorasyonu için bir kaç dekorasyon fikri.

Küçük Salon Dekorasyonu Modelleri

Küçül salona sahip olan kişiler için seçmiş olduğumuz dekorasyon modelleri.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ