2016 banyo dekorasyon fikirleri

  • 30 Eylül 2015
  • 3.439 kez görüntülendi.

Bir zamanlar banyo dekorasyonu, iç mekan dekorasyonunda hak ettiği değeri göremese de günümüzde neredeyse diğer tüm iç mekanlar kadar ilgi görmekte ve farklı tasarımlar bu mekanlarda da kullanılmaktadır. Sıra dışı küvet modellerinden tutunda alternatif depolama alanlarına kadar banyo dekorasyonunda yapılan tüm değişimler ve yenilikler bugün sizler için hazırladığım galerim de sevgili dekorasyon tutkunları. Özellikle galerim de ki görselleri yurt dışında özel üretilen ithal ürünlerden seçerek çok özel bir koleksiyon hazırladım. Alışılagelmiş iç mekan banyolarından oldukça farklı görsellerimiz arasında ilgi çekici tasarımlar mevcut. Banyo tasarımını klasik formlardan uzaklaştıran ve marjinal bir boyut katan tasarımlar eminim ilginizi çekecektir. İç mekana sıkıştırılmış bir banyo dekorasyonunu boyut atlatarak teraslara ve yatak odalarına taşıyan özel paneller sayesinde sıra dışı bir etki sağlanan banyo tasarımları belki ülkemiz standartları için biraz uçuk diye düşünebilirsiniz. Fakat; müstakil bahçeli evler ve yazlıklar için bu tarz özel tasarım banyo modellerini düşünebilirsiniz diye düşünüyorum ne dersiniz?
Modern çağın sade ama bir o kadar kullanışlı seçimlerinden olan duşa kabin modelleri cam tasarımlar ile adeta mekana dekoratif ve şık bir hava katmakta. Son yıllarda desenli ve asimetrik formlar oldukça fazla kullanılsa da size önerim renkli zemin ve fayans seçimlerine düz ama modern çizgiler içeren cam duşakabin modelleri seçmeniz olacaktır. Evet, banyo dekorasyonunda en çok aranılan görsellerden olan cam duşakabin örnekleri sizler için sitemizde.
Banyolarda özellikle lavabolarda klasik seçimler ve alışılagelmiş banyo seçeneklerinden sıkılan var mı? Genellikle iç dekorasyonda banyo dekorasyonu için fazla özen gösterilmez ama bana sorarsanız bir evin en önemli iç mekanlarından biridir banyolar. Bugün ise sizlerle sıra dışılıktan kurtulup banyolarda dekoratif ve modern bir görünüm sağlayan cam lavabo modellerini paylaşıyorum.. Bakalım bu modern görünüm sizin ilginizi çekecek mi..
Banyo dekorasyonunda son yıllarda ahşap seçimi oldukça popüler. Özellikle banyoların yenilenme ve arınma merkezleri olduğu konusunda hem fikir olan tasarımcılar birbirinden şık ahşap küvet tasarımları ile göz dolduruyor.
Ev dekorasyonunda tasarım konusunda en çok zevk aldığım kategorilerin başında gelen banyo dekorasyonu günümüzde mekan olarak klasik formlardan uzaklaşan görünümü ile arınma seans merkezlerini andırarak adeta insanlara pozitif etki veren lüks alanlara dönüştü.
Bugün sizlerle banyo dekorasyonun demir başı küvet tasarımlarını paylaşıyorum. Küvet tasarımı derken bildiğiniz klasik veya her evde görmeye alışık olduğunuz tasarımlardan uzak küvetlerden çok farklı görünümü ve tasarımı ile banyo dekorasyonunuza büyüleyici bir etki katacak cam küvet tasarımlarını inceleyeceğiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ