2015 Home Ofis Dizaynı

  • 29 Ocak 2015
  • 2.186 kez görüntülendi.

İş yaşamını evinin rahatlığıyla birleştirmek isteyenlerin gözdesi Home ofis dizaynı. İster evinizin bir odasını, ister salonunuzun bir köşesini ofis olarak dekore edin ve trafik çilesinden uzak bir iş yaşamının tadını çıkarın. Hem kendinizi evinizde hissedin hem de yollarda geçen zamandan tasarruf edin.

Ev dekorasyonu içinde ayıracağınız bir oda ya da köşeye, yaptığınız işe göre, çalışma masası ve bilgisayarınızı, çizim yapıyorsanız çizim masanızı, kitaplarınızı, dosyalarınızı, malzemelerinizi, yerleştirirken, küçük parçaları, gözünüzde kalabalık yaratmaması için mümkün olduğunca, büyük objeler içinde muhafaza etmeye çalışın. Karanlık ve bunaltıcı bir hava yaratmamak için home ofis dizaynı yaparken duvarları açık ve pastel tonlarda seçmek ve ortamı fazla mobilya ile doldurmamak daha doğru olacaktır.

2015 home ofis dizaynı mekânları sıkça göreceğimiz bir yıl olacak gibi görünüyor. Kullanılan mobilya ve dekorasyon ürünleri sürekli bir değişim ve gelişim içinde olsa da değişmeyen tek şey, az önce evinizin mutfağında hazırladığınız bir fincan sıcak kahvenin ofisinizde tüten dumanı olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ